Aktuality

 • ZŠ Třebízského v síti

Hrajeme si s jablíčky

Datum: 20. září 2021 Autor: Mikešová Kategorie: Mateřská škola

Děti se jednoduchým způsobem seznámily s typickým českým ovocem, jeho vlastnostmi, využívaly je tradičními i méně obvyklými způsoby. Základem bylo prožitkové učení, získávání vlastních zkušeností, které děti uplatňovaly v praktických situacích. Děti se učily spontánně, radovaly se z toho, co dokázaly nebo zvládly. Integrovaný blok poskytl dětem možnost pro kooperaci a spolupráci, ale zároveň i dostatek osobní svobody a možností volby, tak aby se usnadnila adaptace nových dětí v mateřské škole.

Galerie

15 fotografií

 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu