Aktuality

  • ZŠ Třebízského v síti

UPOZORNĚNÍ NA ZMĚNU K NOŠENÍ RESPIRÁTORU A ROUŠEK

Datum: 23. února 2021 Autor: Mikešová Kategorie: Mateřská škola

NAŘÍZENÍ VLÁDY K NOŠENÍ ROUŠEK.
Do školky s respirátorem nebo se zdravotnickou rouškou.
Od čtvrtka 25. 2. 2021 vstupujte, prosím, do mateřské školy s respirátorem nebo se zdravotnickou rouškou. Níže uvádím znění z nařízení a odkaz na stránky MZ.

Děkuji za dodržování preventivních opatření.

Michaela Mikešová

"Respirátor bez výdechového ventilu s filtrační účinností alespoň 95 % dle příslušných norem (např. FFP2/KN 95) nebo jedna zdravotnická obličejová maska bude od 1. března povinností v ostatních vnitřních prostorech staveb a na všech ostatních veřejně přístupných místech, kde dochází k přítomnosti alespoň 2 osob vzdálených od sebe méně než 2 metry, nejedná-li se o členy domácnost."

V Kralupech nad Vltavou
23.2.2021

Celé znění mimořádného opatření v příloze.

Zobrazit přílohu