Aktuality

 • ZŠ Třebízského v síti

"Hasík" preventivní program-zapojení odborníka z praxe do vzdělávání v MŠ

Datum: 2. listopadu 2020 Autor: Mikešová Kategorie: Mateřská škola

Na zahradu školky přijelo hasičské auto. Hasiči nám ukázali, jak dokáží zabránit neštěstí v podobě požáru. Děti si vyslechly přednášku o tom, jak se v takovém případě postupuje, čím vším je vybaveno hasičské auto a samy si vyzkoušely práci hasiče. Zkouškou prošla i paní učitelka. Děti byly z návštěvy nadšené a některé z nich již mají jasno, čím budou, až budou velcí.

Galerie

11 fotografií

 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu