Aktuality

  • ZŠ Třebízského v síti

Seznam pomůcek pro 1.stupeň - školní rok 2020/2021

Datum: 25. srpna 2020 Autor: Šulc, Mgr. Kategorie: Oznámení rodičům , Učební pomůcky , Výuka

1.A – mimo již dříve zveřejněných a domluvených pomůcek ještě na ČJ cvič. seš. 511 + malý notýsek a na M cvič. seš. 512.

1.B – mimo již dříve zveřejněných a domluvených pomůcek ještě na ČJ cvič. seš. 511 + malý notýsek a na M cvič. seš. 512 a na TV overball malý

2.A - PENÁL (v něm: trojhranná obyčejná tužka č.1 a 2, guma, ořezávátko, nůžky, základní sada fix, pastelky, pero), KUFŘÍK cca 20x35cm (v něm: zástěra, igelitový ubrus, hadřík, kelímek, vodové
barvy,temperové barvy, štětce malý a střední kulatý, modelína, voskovky, špejle,lepidlo v tyčince), AKTOVKA (v ní: 2x průhledné zapínací psaníčko A4,7x průhledné obaly na sešity,LÁTKOVÝ PYTLÍK (v něm: cvičební úbor – tričko, kraťasy, tepláky, obuv ven a cvičky,PŘEZŮVKY.VŠE PODEPSAT!!!
Pracovní sešity (zajistí tř.uč.), školní sešity (zajistí tř. uč.).

2.B - PENÁL (v něm: trojhranná obyčejná tužka č.1 a 2, guma, ořezávátko, nůžky, základní sada fix, pastelky, pero), KUFŘÍK cca 20x35cm (v něm: zástěra, igelitový ubrus, hadřík, kelímek, vodové
barvy,temperové barvy, štětce malý a střední kulatý, modelína, voskovky, špejle,lepidlo v tyčince), AKTOVKA (v ní: 2x průhledné zapínací psaníčko A4,7x průhledné obaly na sešity,LÁTKOVÝ PYTLÍK (v něm: cvičební úbor – tričko, kraťasy, tepláky, obuv ven a cvičky,PŘEZŮVKY.VŠE PODEPSAT!!!
Pracovní sešity (zajistí tř.uč.), školní sešity (zajistí tř. uč.).

3.A - Všechny tyto věci měly být uschovány přes prázdniny. Pokud se něco spotřebovalo nebo ztratilo, dokoupit.Penál - obyčejná tužka č. 1, 2, 3, guma, zmizík, ořezávátko, nůžky , fix na tabulku a mazací hadřík, pastelky, gumovací pero nebo tornádo. Kufřík cca 20 x 35 cm - zástěra, igelitový ubrus, hadřík, anilinové vodové barvy, paleta, štětce 1, 5, 8 a plochý velký štětec, tempery, modelína, modelovací podložka A4 a voskovky. Látkový pytlík - cvičební úbor (tričko a kraťasy, tepláková souprava), sportovní obuv, tenisový míček, švihadlo. Aktovka - desky na sešity A4,průhledné zapínací psaníčko A4, průhledné obaly na sešity, mazací tabulku.
Na geometrii - jedno rovné pravítko, jeden trojúhelník s ryskou a kružítko s náhradními tuhami
přezůvky, zámek a klíč. Sešity zůstávají z minulého roku a další jsem ještě dokoupila. Pouze na Aj k paní učitelce si koupíte jeden sešit 523 a jeden 624.

3.B – Pracovní sešity a školní sešity zajistí tř. uč. Na VV a PČ nůžky, lepidlo, vodové barvy, tempery, kelímek na vodu, 3x štětec, zástěra nebo staré triko, hadřík, modelína, olejové křídy. Na TV cvičky do tělocvičny, tenisky na ven, vhodné sportovní oblečení, vše v sáčku.

4.A Všechny tyto věci měly být uschovány přes prázdniny. Pokud se něco spotřebovalo nebo ztratilo, dokoupit. Penál - obyčejná tužka č. 1, 2, 3, guma, zmizík, ořezávátko, nůžky , dva fixy na tabulku a mazací hadřík, pastelky, gumovací pero nebo tornádo. Kufřík cca 20 x 35 cm - zástěra, igelitový ubrus, hadřík, anilinové nebo vodové barvy, paleta, štětce 1, 5, 8 a plochý velký štětec, tempery, modelína, modelovací podložka A4 a voskovky.
Látkový pytlík - cvičební úbor (tričko a kraťasy, tepláková souprava), sportovní obuv, overball,
švihadlo. Aktovka - desky na sešity A4,průhledné zapínací psaníčko A4, průhledné obaly na sešity a mazací tabulku.Na geometrii - jedno rovné pravítko, jeden trojúhelník s ryskou a kružítko s náhradními tuhami
přezůvky, zámek a klíč.Sešity - 6 x 544, 4 x 524, 2 x 624, 1 x 540, 1x 525. Tvrdý kreslící papír po 20 kusech formát A4 a A3.

4.B Všechny tyto věci měly být uschovány přes prázdniny. Pokud se něco spotřebovalo nebo ztratilo, dokoupit. Penál - obyčejná tužka č. 1, 2, 3, guma, zmizík, ořezávátko, nůžky , dva fixy na tabulku a mazací hadřík, pastelky, gumovací pero nebo tornádo. Kufřík cca 20 x 35 cm - zástěra, igelitový ubrus, hadřík, anilinové nebo vodové barvy, paleta, štětce 1, 5, 8 a plochý velký štětec, tempery, modelína, modelovací podložka A4 a voskovky.
Látkový pytlík - cvičební úbor (tričko a kraťasy, tepláková souprava), sportovní obuv, overball,
švihadlo. Aktovka - desky na sešity A4,průhledné zapínací psaníčko A4, průhledné obaly na sešity a mazací tabulku.Na geometrii - jedno rovné pravítko, jeden trojúhelník s ryskou a kružítko s náhradními tuhami
přezůvky, zámek a klíč.Sešity - 6 x 544, 4 x 524, 2 x 624, 1 x 540, 1x 525. Tvrdý kreslící papír po 20 kusech formát A4 a A3.

5.A – ČJ 2x544, 2x524, lepidlo v tyčince do penálu. M 2x544, 1x440, trojúhelník s ryskou, pravítko 30cm, kružítko, tužka č.3 (tuha H). AJ 1x544, 1x644. Pří 1x544. Vl 2x544. Hv notový sešit. Inf 1x525. Vv nůžky, lepidlo, barevné papíry, vodové barvy, tempery, kelímek na vodu (plastový), zástěra nebo staré triko, hadřík, modelína, podložka pod modelínu, špejle, olejové křídy.

5.B ČJ 2x544, 2x524. M 2x544, 1x440, trojúhelník s ryskou, pravítko 30cm, kružítko, tužka č.3. AJ 1x544, 1x644. Pří 1x544. Vl 2x544. Hv notový sešit. Inf 1x525. Vv nůžky, lepidlo, barevné papíry, vodové barvy, tempery, kelímek na vodu (plastový), zástěra nebo staré triko, hadřík, modelína, podložka pod modelínu, špejle, olejové křídy.